Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Serdecznie zaprszamy wszystkich trzzeżwiejących alkoholików do uczestnictwa w trzy dniowych warsztatach terapeutycznych, które odbędą się w Ojcowie koło Krakowa
w dniach : od 07.02.2013. do 10.02.2013.
tematy warsztatów :
CZYM JESTUZALEŻNIONA OSOBOWOŚĆ I DLACZEGO POTRZEBUJE LECZENIA ?
PSYCHOLOGIA PYCHY
ZAKLĘTY KRĄG STRACHU I LĘKU – JAK SIĘ Z NIEGO WYDOSTAĆ?
Tematy spotkań są skierowane do trzeżwiejących alkocholików , osób zainterosowanych własnym rozwojem , chcącym radzić sobie z trudnościami życia w trzeżwości zdobyć przydatne w procesie trzeżwienia umiejętności. Nie jest ważne,czy trzeżwiejesz 32, 332 czy 1332 dni ,te warsztaty są z całą pewnością dla Ciebie
Wśród pytań jakie padną, niewątpliwie bedą znane nam wszystkim pytania:
-Czym jest naprawdę moja osobowość ,jaki jestem ?
-Co to znaczy , że moja osobowośc jest uzależniona ?
-Jak sobie radzić ze samym sobą ?
-Jak uczyć się w trzeżwym zyciu nowych umiejetności ?
-Jak rozmawiać z innymi ludżmi ?
-Jak osiągnać spokój ducha w pędzacym świecie ?
-Skąd tyle lęku we mnie ijak się go pozbyć ?
-Czymsię różni tak naprawdę strach od lęku ?
Prowadząca warsztaty Grażyna Płachcińska, psycholog, psychoterapeutka certyfikowana specjalistka psychoterapiiuzależnień, ma bogate doświadczenie w pracyz osobami uzależnionymi.
Przypominamy , że warsztaty cieszą się szczególnie dużym zainteresowanniem a ilośc miejsc jest niestety, ograniczona.
Zapisy iszczegółowe informacje są dostępne pod numerem telefonu :
+ 48 669 969 409 Marysia
Powiązane artykuły
Jak utrzymać się w trzeźwości?
Trzeźwienie nie jest nagłym wstrząsem, to długofalowy proces wymagający nie...
Czy osoba po terapii alkoholowej może pić piwa bezalkoholowe?
Wśród osób, które przeszły terapię alkoholową, często pojawia się pytanie, czy...
Zachowania świadczące o problemie alkoholowym
Czy jesteś osobą uzależnioną od alkoholu? Czy wiesz, że ważniejsze są rodzaje i...
Kiedy zaczyna się alkoholizm? Utrata kontroli nad piciem
Utrata kontroli nad piciem jest podstawowym dowodem rozwiniętego już uzależnienia...